![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/04/IMG-3234-scaled-e1619722904846.jpg)
Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже 35 років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони людей. Ця трагедія зачепила долю кожного українця.
До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії в шкільній бібліотеці НВО «Освіта» була організована виставка «Пам’ять про зранений край», на якій представлені книги, фотографії, вирізки статей із періодичних видань.
26.04.2021 р. проведені виховні години у 8-9 класах «Найбільша в світі трагедія».
26.04.2021 р. у 10-11 класах проведений віртуальний тур до Національного музею «Чорнобиль».
26.04.2021 р. у 2-7 класах проведений онлайн-челендж поезії «Чорнобильський вітер по душах мете…».
З 26.04.2021 р. по 30.04.2021 р. проведений шкільний конкурс малюнків на тему «Пам’ятай про зранений край» за участю керівників гуртків образотворчого мистецтва.
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/05/IMG-8049e6b179572d7255976b139cd5fc46-V-688x1024.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/05/IMG-001f7c0d559ff400e8c05e437e497008-V-1024x682.jpg)