![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/10/український-сувенір-на-сайт.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/10/український-сувенір-на-сайт-–-копія-1024x549.jpg)
6 жовтня 2021 року проведено міський етап обласної виставки-конкурсу творчих дитячих робіт «Український сувенір».
Роботи вихованців гуртків відділу позашкільної освіти та виховання Ірпінського навчально-виховного об’єднання “Освіта” прийняли участь у міському етапі обласної виставки-конкурсу творчих дитячих робіт «Український сувенір».
За підсумками міського етапу конкурсу – робота «Ходить гарбуз по городу» вихованців гуртка «Дивосвіт рукоділля», керівник Ю. В. Поліховська, здобула перемогу у номінації «Сучасні дизайнерські вироби».
Вітаємо з перемогою!