У зв’язку зі стрімким підвищенням рівня захворюваності на COVID-19 в Україні в цілому та в Ірпінській міській територіальній громаді зокрема, збільшенням кількості випадків інфікування педагогічних працівників і здобувачів освіти, з метою переривання ланцюжків зараження, передачі небезпечної інфекції та стримування епідемії, враховуючи рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 жовтня 2021 року, рекомендації Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України у закладах загальної середньої освіти Ірпінської міської територіальної громади осінні канікули продовжені з 25.10.2021 р. по 31.10.2021 р.

Разом з тим, звертаємо увагу, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» в межах навчального року із дотриманням вимог щодо його тривалості та кількості навчальних днів. З метою створення належних умов для забезпечення якісної освіти навчальні дні за час вимушених канікул будуть відпрацьовані в очному режимі.
Таке рішення, на сьогодні, є доцільним і обґрунтованим, а тому просимо всіх батьків із розумінням віднестись до таких змін.
Бережіть себе, бажаємо всім міцного здоров’я!

Рекомендовані новини