![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/10/imgonline-com-ua-Resize-XkywRrp02XV4fa.jpg)
В рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» вихованці Відділу позашкільної освіти та виховання Ірпінського НВО «Освіта» долучилися до мистецького челенджу «Великі художники Київщини» за темою: «Наші мрії – щасливе дитинство»)
Майстер-клас було проведено за підтримки меценатів та депутатів Ірпінської міської ради – Віолетти Дворнікової та Оксани Нечитайло.
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/10/imgonline-com-ua-Resize-jmssAvELsrU41Uw-1024x768.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/10/imgonline-com-ua-Compressed-DTlsaFbaq7d-768x1024.jpg)