![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/Golodomor.png)
До Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років у шкільній бібліотеці Ірпінського НВО “Освіта” було організовано книжкову виставку “Не маємо права забувати” та проведено урок пам’яті “Біль душі і пам’ять серця”.
Учні вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Говорили про сумні вражаючі події тих років як про акт геноциду проти українського народу. Дослідили інформацію історичних подій щодо даної теми. Діти розповідали те, що знають і чули про це… Виготовили власноруч символічні свічечки і плакат.
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/IMG-a80ef3bd38f3c8875f452c71df0c55e1-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/IMG-3bbab7f8733493be1b7b0777bffdfa6d-V-1024x767.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/IMG-ba6188ea6e32e604faf60b450616a220-V-1024x767.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/IMG-fea77152b925fd990bb30712abeed21d-V-576x1024.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/IMG-0b7448bd75d91e6663b3bb3348178fdc-V-1024x576.jpg)
![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/IMG-4ad13f0b14fd3600f4e764592b7c6829-V-1024x609.jpg)