![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2021/11/Новий-Документ-Microsoft-Office-Word-2.jpg)
Враховуючи зменшення рівня захворюваності на респіраторні вірусні інфекції, грип та COVID-19 серед населення громади в тому числі і дітей, відповідно до рекомендацій МОН України від 25.01.2022 року №1/1267-22 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдження COVID-19», керуючись рішенням чергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 18 лютого 2022 року (протокол № 6), відновити з 21.02.2022 року освітній процес в очному режимі для учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти Ірпінської міської територіальної громади.
Закликаємо всіх дотримуватися протиепідемічних вимог. Бажаємо здоров’я!