![](https://osvita.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/15/2023/07/363396209_6428967960472795_409634346198989248_n.jpg)
Завдяки сприянню Ірпінської міської ради в особі Ірпінського міського голови Олександр Маркушин та Управління освіти і науки Ірпінської міської ради розпочинаються роботи по утепленню фасаду дошкільного навчального закладу “Джерельце”.
Завдяки ГО “Народна допомога України”, у рамках проєкту “Допомога у ранньому відновленні сім’ям та громадам, що постраждали у Бучі, Ірпені та Гостомелі у партнерстві з “Volkshilfe Osterreich” за фінансової підтримки “Nachbar in Not” та “Arbeiterwohlfahrt International” у ДНЗ “Джерельце” будуть створені комфортні умови для юного покоління. Діткам буде тепло, затишно перебувати та навчатися у своєму улюбленому закладі)
Щира подяка від батьків, вихованців та колективу закладу.